Logo usługi Tele-Zdrowie
tłuszcze

Tłuszcz może być zdrowy

Od lat trwają spory czy lepiej używać masło czy margarynę. Prawda jest taka, że oba powinny znajdować się w naszej diecie. Dzięki nim lepiej przyswajamy witaminę A, D, E i K.


Niedociśnienie tętnicze

Niedociśnienie tętnicze

Niedociśnienie może być związane z innymi chorobami często anemią, kłopotami z niedoczynnością tarczycy, cukrzycą, a także epilepsją. Nie rzadko hipotonia może być spowodowana stosowaniem leków psychotropowych.


dieta kardiologiczna

Dieta kardiologiczna

Wprowadzenie właściwych produktów do diety może w znacznym stopniu uchronić nas przed chorobami serca. Taki rodzaj odżywania jest wskazany nie tylko osobom, które mają problemy serduchem, ale każdemu kto chce, aby jego serce było mocne i zdrowe.


Lampa sollux

Lampa sollux

Lampa sollux emituje ona promieniowanie podczerwone, które dociera w głąb tkanek, poprawiając ukrwienie, zmniejszając napięcie mięśni oraz łagodząc ból.


cholesterol

Miej cholesterol na dobrym poziomie

Uważa się, że wysoki cholesterol przyczynia się do rozwoju miażdżycy i chorób serca. Niemniej sprawa nie jest tak prosta i oczywista. Istnieje wiele frakcji cholesterolu. Ważne jest, aby w organizmie zachować ich proporcje.


Szukaj na blogu
Media społecznościowe

Bądź na bieżąco!