Logo usługi Tele-Zdrowie
rektoskopia

Rektoskopia

Rektoskopia to inaczej wziernikowanie odbytnicy. Stanowi ono jedno z badań endoskopowych i polega na ocenie stanu błony śluzowej jelita grubego.


fazy snu

Dowiedz się więcej o fazach snu

Sen ludzki możemy podzielić na dwie fazy: REM i NREM. Każda z tych faz spełnia swoją rolę w procesie regeneracji naszego organizmu i odpoczynku. Przeczytaj czym fazy się charakteryzują.


galwanizacja

Galwanizacja- jak wpływa na nasz organizm?

Bóle mięśni i ich zanik, porażenia, rwa kulszowa, choroby neurologiczne to tylko nieliczne z dolegliwości, z którymi pomaga nam walczyć galwanizacja. Jest to dość prosty zabieg, opierający się na stałym przepływie prądu generowanego za pomocą dwóch elektrod, które umieszczane są na naszym ciele.


Jak czytać etykiety?

Jak czytać etykiety?

Chodząc na zakupy działamy szybko, impulsywnie, nie zastanawiając się w ogóle nad produktami, które wybieramy. Często decydujemy się wziąć produkty tańsze lub te bardziej nam znane, których skład niekoniecznie jest dobry. Na co w takim razie zwrócić uwagę wybierając produkty?


kolano-biegacza

Kolano biegacza. Jak można je leczyć ?

Chęć biegania nie zawsze idzie w parze z wiedzą dotyczącą bieganie, sposobu prowadzenia rozgrzewek, limitu kilometrów. Niewiedza prowadzi do kontuzji, a jednym z najczęstszych urazów jakie dotykają osoby biegające jest zespół pasma biodrowo-piszczelowego, czyli tzw. kolano biegacza.


Szukaj na blogu
Media społecznościowe

Bądź na bieżąco!