Menu
Tele Zdrowie

+48 510 212 809

Tele Zdrowie

CENTRUM MONITORUJĄCO-OPISOWE

Dostępne 24 h/7 dni w tygodniu

dowiedz się więcej

+48 510 212 809

Tele Zdrowie

CENTRUM MONITORUJĄCO-OPISOWE

Dostępne 24 h/7 dni w tygodniu

Dajemy poczucie bezpieczeństwa, opiekę lekarza, możliwość umówienia wizyty przez aplikację

dowiedz się więcej

+48 510 212 809

Tele Zdrowie

CENTRUM MONITORUJĄCO-OPISOWE

Dostępne 24 h/7 dni w tygodniu

Zapewnij poczucie bezpieczeństwa i opiekę lekarza swoim bliskim i rodzinie

dowiedz się więcej

Opaska senioralna

Opaska senioralna to nie jest zwykła opaska monitorująca, to kompleksowe urządzenie którego wdrożenie przez samorządy, placówki opieki senioralnej oraz placówki medyczne, gwarantują poprawę życia podopiecznych, zwłaszcza żyjących samotnie, z dala od bliskich jak i również z ograniczonym dostępem do opieki medycznej. Zaś w przypadku osób niepełnosprawnych gwarantują większe poczucie bezpieczeństwa i bezpośredni dostęp do doraźnej pomocy.

Jest to usługa, która idealnie wkomponuje się w codzienne życie zarówno pacjentów niesamodzielnych, potrzebującym stałego monitorowania, jak i osób, którym zależy na zwiększeniu swej niezależności, pomimo obciążenia chorobowego.

Pacjent który posiada opaskę znajduje się po nieustanną opieką Centrum Monitorowania Pacjenta 24h/dobę. Opaska wyposażona jest w przycisk SOS - którego wciśnięcie czerwonego przycisku w przypadku zagrożenia życia lub gdy stanie się coś złego, opaska natychmiast zareaguje wzywając pomoc a moduł GPS pozwali na dokładne określenie lokalizacji oraz w przypadku potrzeby wezwanie odpowiednich służb.

RODZAJE OPASEK

Zobacz informacjęOpaska senioralna

Zobacz informacjęOpaska kierowcy

Opaska senioralna
Zapewnij sobie lub Twoim bliskim:
  • Lepszy dostęp swoich badań i opinii lekarzy
  • Korzystanie z zestawu urządzeń medycznych w domu
  • Wygodę i mobilność - przekaz danych medycznych w dowolnym czasie i miejscu
  • Dwukierunkową stałą komunikację z placówkami opieki zdrowotnej
  • Możliwość umówienia wizyty i zamówienia recepty
  • Korzystanie z akcji promocyjnych i rabatów
Zapytaj o ofertę dla siebie
Musisz zaznaczyć
Zgadzam się na użycie danych do kontaktu
Wyślij
Grupa AvimediWylecz24CenpilAscensiaKonstantaMediguard

Tele-Zdrowie ©

Projekt GrafikNet

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Tele-Zdrowie Sp. z o.o., Ks.Popiełuszki 50, 41-940 Piekary Śląskie. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję