Menu
Tele Zdrowie

+48 510 212 809

Tele Zdrowie

CENTRUM MONITORUJĄCO-OPISOWE

Dostępne 24 h/7 dni w tygodniu

dowiedz się więcej

+48 510 212 809

Tele Zdrowie

CENTRUM MONITORUJĄCO-OPISOWE

Dostępne 24 h/7 dni w tygodniu

Dajemy poczucie bezpieczeństwa, opiekę lekarza, możliwość umówienia wizyty przez aplikację

dowiedz się więcej

+48 510 212 809

Tele Zdrowie

CENTRUM MONITORUJĄCO-OPISOWE

Dostępne 24 h/7 dni w tygodniu

Zapewnij poczucie bezpieczeństwa i opiekę lekarza swoim bliskim i rodzinie

dowiedz się więcej

O nas

Czym jest Tele-Zdrowie?

Tele-Zdrowie jest liderem w dziedzinie teleopieki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczeń usług medycznych poprzez wykorzystanie takich nośników jak telefon czy tablet podłączonych do sieci GSM, dzięki którym nasi klienci mają zapewnione bezpieczeństwo, szybką pomoc w nagłych przypadkach oraz ułatwiony dostęp do opieki lekarskiej.

Tele-medycyna może okazać się prostym sposobem na usprawnienie systemu opieki zdrowotnej. Dzięki niej pacjenci, dla których dojazd do przychodni czy szpitala stanowi duży problem, mogą wykonywać badania w zaciszu domowym będąc w stałym kontakcie z Centrum Monitorowania czy też lekarzem prowadzącym z wykorzystaniem usług wideo-porad. Dodatkowo zmniejsza to liczbę chorych oczekujących na wizytę u specjalisty w placówce.

Tel-medycyna pozwala także na sprawniejszy kontakt między lekarzami, co czyni walkę o zdrowie, a nieraz i o życiaepacjenta, bardziej skuteczną. Wartość podkreślić znaczenie tele-medycyny, która daje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że zawsze ktoś czuwa po drugiej stronie.

Pacjent może zadzwonić po poradę w każdej chwili, a opieka jest możliwa z dowolnego miejsca na świecie. Daje to pacjentom poczucie, że ktoś o nich myśli.

Pacjenci
Centrum Monitorujące
Zapytaj o ofertę dla siebie
Musisz zaznaczyć
Zgadzam się na użycie danych do kontaktu
Wyślij
Grupa AvimediWylecz24CenpilAscensiaKonstantaMediguard

Tele-Zdrowie ©

Projekt GrafikNet

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Tele-Zdrowie Sp. z o.o., Ks.Popiełuszki 50, 41-940 Piekary Śląskie. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję